Ema Ayakkabı İle İş Güvenliği En Üst Seviyede

  • 10 Months ago
  • 0

Müşterisinin sağlığını her şeyden fazla düşünen Ema Ayakkabı, iş güvenlik ayakkabısı üretiminde titiz çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Ema Ayakkabı 1991 yılında kurulmuş, endüstriyel ayakkabı ve iş güvenlik ayakkabısı sektöründe hizmet vermekte olan köklü bir firmadır. Gerek gelişen teknolojiye ayak uydurması, gerek ise her geçen gün ürün kalitesini geliştirmesi ile Türkiye pazarında sağlam bir yer edinmiştir. Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’ye nam salmasıyla birlikte dünya pazarına açılmış ve bugün 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Üretim gerçekleştirirken daima müşteri memnuniyeti esasını ön planda tutan Ema Ayakkabı ergonomik yapı, kaymaz taban, su geçirmezlik, elektriğe ve ısıya karşı yalıtım ve daha bir çok özelliği bir arada bulundurarak en rahat ve en sağlam iş güvenlik ayakkabısı üretmeyi hedefler.

En çok tercih edilen iş güvenlik ayakkabıları; Esprit SD, Etna CD- Müflonlu, Gear CD, Lava Storma BD, Player CD, Rock SD, Taga SD-Delikli, Tay BD, Teide BD ve Vogue CD modelleridir.

Yıllık ISO kapasite destekli 700 000 çift ayakkabı üretimi yapan Ema Ayakkabı’ nın tüm ürünleri yasalar çerçevesinde ve Avrupa normlarına uygun şekilde TSE onayı ile üretilir. TUV ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, CE Kalite Belgeleri NOTIFIED BODY  ‘1783’ EN ISO 20345:2011, EN ISO 20346:2011, EN ISO 20347:2011 kalite yönetim sistem belgelerine sahiptir.

Ema Ayakkabı’ da üretimi yapılan ürünler kriterlerine göre şu şekilde sınıflandırılmıştır:

 

İş güvenlik ayakkabısı kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ema Ayakkabı’ nın , sağlığına ve güvenliğine önem veren tüm müşterilerine kapıları sonuna kadar açıktır.Mağazalarında bulunan uzman ve güler yüzlü ekibi ile müşterilerini beklemektedir. Mağazayı ziyaret etme şansı bulunmayan müşterilere ise internet sitesi üzerinden onlineolarak alışveriş hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerine sağladığı bayilik hizmeti ile kaliteye ortak olmak isteyen tüm müşterilerine alanında uzman ekibi ile yardımcı olmaktadır.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir